הסבר מפורט - המסייעת
     

מה זה המסייעת?

דמיינו עצמכם בסיטואציה קצת לא נעימה, עשיתם תאונה.
הנוהל הרגיל שעולה לכם בראש אומר כי צריך להתקשר לסוכן הביטוח שיפנה אתכם לאחד ממוסכי ההסדר שנקובים בפוליסה.
מרכז שירות סרוסי באשקלון יחד עם היבואן דלק מוטורס נותנים פתרון מושלם לבעלי פורד ומאזדה,
עשית תאונה? תירגע! כבר בשלב הראשון יש לך מענה אנושי 24 שעות ביממה בטלפון של מרכז השירות 08-6751118. לאחר מכן יגררו את רכבך – ללא חיוב למרכז שירות סרוסי גם בשעות הקטנות של הלילה. מונתה נציגת שירות לקוחות המטפלת בלקוחות המסייעת בלבד בכדי שנוכל לנהל עבורכם את התביעה מול חברת הביטוח להעניק לכם שקט ולמנוע מכם התעסקות בניירות ובבירוקרטיה.
שימו לב ואל תתנו לאף אחד להטעות אתכם! בפוליסת הביטוח שלכם יש 2 סוגים של השתתפויות עצמיות, הסוג הראשון – במוסכי ההסדר במוסכים אלו ישנה השתתפות עצמית מסוימת שאמורה להיות נמוכה מהמוסכים שלא בהסדר. השניה - בכל מוסך שתבחרו גם אם הוא לא נמצא תחת ההסדר של חברת הביטוח, ברור כי במוסכים אלו ההשתתפות העצמית גבוהה יותר. מרכז שירות סרוסי לא נמנה עם מוסכי ההסדר של חברות הביטוח, אך כחלק מתכנית המסייעת, מרכז השירות יחזיר בכל צורה שתרצו את ההפרש שבין השתתפויות העצמיות ובתוספת של 100 שקלים. כך שמבחינת ההפרש מחיר ההשתתפות העצמית נמוכה יותר אצלנו!
גם אם אין לכם בפוליסת הביטוח רכב חליפי וגם אם יש, ברגע ששמאי של חברת הביטוח יעריך כי הרכב ניתן לתיקון תקבלו שובר לקבלת רכב חליפי מיידית- החל מהיום הראשון.
עד כאן הושוו ואפילו קצת שופרו התנאים של חברת הביטוח, הנה מגיע הדובדבן שבקצפת,
מרכז שירות סרוסי ואתם הלקוחות לא נלחמים בחברת הביטוח, להפך, אנו חייבים להישאר חברים שלהם לטווח הארוך ולכן מרכז השירות קורא לשמאי מטעמם, הוא מעריך את הנזק ולרכב שגילו מעל לשנתיים תהיה החובה למוסכי ההסדר בהרכבת חלקים חלופיים, במרכז שירות סרוסי ברכב שגילו עד 5 שנים אנו מנסים לספק חלקים מקוריים שנקנים מהיבואן בלבד גם אם השמאי העריך חליפי. איך זה קורה? טוב ששאלתם.
נניח שחלק מקורי מסויים עולה 1000 ₪ ואילו חלק חליפי עולה 500 ₪, ברכבכם יורכב החלק המקורי היקר ואילו בחשבונית יירשם מחיר החלק החליפי שאת מחירה השמאי של הביטוח כבר אישר. וזאת בכפוף ליכולתינו להתמודד עם ההפרש במחיר. 
תכנית המסייעת קיימת כבר קרוב לשנתיים - הניסיון הוכיח שגם ברכבי לאנטיס ופוקוס שגילם מעל ל-5 אנחנו בשיתוף עם דלק מוטורס הצלחנו לשמור על מקוריות הרכב והחלקים שנופקו היו מקוריים במחיר של חלקים תחלפיים.
ב'מרכז שירות סרוסי', מעבר להתמחות במכונאות חשמל ומיזוג אוויר, הוקמה במיוחד מחלקה לפחחות רכב הכוללת: אזור ענק עם תנורים, צוות עובדים מוכשר ומקצועי, יועץ שירות, נציגת שירות ומנהל המחלקה שייתן לכם מענה על כל שאלה, בעיה או תקלה. את המומחיות תגלו דווקא בפרטים הקטנים. החלקים המקוריים 'יתלבשו בול' על הרכב, ייצבעו בהתאם ואפילו אתם לא בדיוק תדעו היכן אירעה הפגיעה ובאיזה חלק נעשה התיקון. הכל כדי לשמור לכם על ערך הרכב שלמותו ומקוריותו.
 
 
 
 כל הזכויות שמורות © מרכז שירות סרוסי אשקלון בע"מ        I        מפת האתר        I        טלפון: 08-6751118      I      דוא"ל: E-mail: info@sarussi.co.il
סטודיו הרמון-יה דיזיין - עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים